فلزیاب کامپکس ایکس ۶

فلزیاب کامپکس ایکس ۶

فلزیاب کامپکس ایکس ۶ نسل  از فلزیاب های سری کامپکس میباشد. این فلزیاب همانند نسل قبل خود به عنوان یکی از محبوبترین و پرفروش ترین دستگاه های پالسی شناخته میشود. فلزیاب کامپکس ایکس ۶ برخلاف مدل های قبل یک فلزیاب دوکاره میباشد. شما علاوه بر نقطه زنی میتوانید از ردیابی و شعاع زنی نیز استفاده نمایید. در واقع میتوان از این فلزیاب به عنوان یک فلزیاب دو کاره نام برد. در ادامه به بررسی هر دو عملکرد این فلزیاب میپردازیم.

فلزیاب کامپکس ایکس 6

نقطه زنی فلزیاب کامپکس ایکس ۶

فلزیاب کامپکس ایکس ۶ دارای دو دیسک به اندازه ۲۵، ۶۰، سانتی متر و یک کابل ۱×۱ متر میباشد. شما میتوانید با استفاده از دیسک کوچک تا ۱ متر و با استفاده از دیسک بزرگ میتوانید تا عمق ۲ متر به جستجو بپردازید. همچنین شما میتوانید با کابل ۱ در ۱ یا یونیورسال تا عمق ۴ متر را به جستجو بپردازید.

تفکیک در فلزیاب کامپکس ایکس ۶

همانند سری قبل فلزیاب کامپکس، در فلزیاب کامپکس X6 هم تفکیک طلا یا Just Gold وجود دارد. با استفاده از منو تنظیمات شما میتوانید دستگاه فلزیاب را در حالت جاست گلد قرار دهید. در این حالت دستگاه فلزیاب فقط به فلز طلا حساس میباشد و فقط در زمان رسیدن به فلز طلا بوق میزند.

همچنین شما قادر خواهید بود تا حساسیت فلزیاب را خودتان به صورت دستی تنظیم نمایید. براب این کار کافی است تا پیچ ولوم بر روی پنل را به چپ یا راست بچرخانید و حساسیت دلخواه خود را تنظیم نمایید.

یکی از مهمترین مزیت های فلزیاب کامپکس ایکس ۶ حساس نبودن به انواع کانی ها میباشد. این فلزیاب به صورت اتوماتیک تمام ذرات اضافه را حذف میکند. این عمل به اپراتور کمک میکند تا در زمان کار با دستگاه و کاوش بهترین نتیجه را بگیرد.

ردیاب و شعاع زن کامپکس ایکس ۶

ردیاب کامپکس ایکس ۶ به دو صورت عمل میکند. شما هم میتوانید به ردیاب خوراک بدهید و با توجه به خوراک اقدام به ردیابی هدف نمایید. همچنین میتوانید با وصل کردن دسته آنتن ها به فلزیاب و انتخاب ردیاب از منو فلزیاب اقدام به استفاده از ردیاب و شعاع زن نمایید.

در منو ردیابی فرکانس ها از قبل در دستگاه تنظیم شده و شما فقط کافی است تا مد مدنظر را انتخاب نمایید. شما میتوانید از ۴ مد استفاده نمایید که عبارتند از: طلا، نقره، مس، سنگ های قیمتی.

شما در حالت استفاده ردیاب در حالت فرکانسی میتوانید تا ۱۰۰۰ متر شعاع زنی انجام دهید. همچنین میتوانید تا عمق ۶ متر در زیر زمین به کاوش بپردازید.

 

ویژگی های فلزیاب کامپکس ایکس ۶

سیستم کاری دو کاره  پاسی یا PI و ردیاب

قابلیت کار تا ۱۰ ساعت به صورت مدام

ثبات و پایداری هنگام کار

دارای دو دیسک به قطر ۲۵ و ۶۰ سانتی متر

دارای یک کابل یونیورسال ۱X1

دارای تفکیک طلا در حالت نقطه زن

دارای ۴ مود کاری در حالت ردیاب طلا، نقره، مس، سنگ قیمتی

عمق کاوش در خالت نقطه زنی تا ۴ متر

شعاع کاوش تا ۱۰۰۰ متر و عمق کاوش در حالت ردیابی تا ۶ متر

فرکانس تنظیم شده از قبل در حالت شعاع زنی

قابلیت استفاده از ردیاب در حالت خوراکخور

۱ سال گارانتی شرکتی

۲ سال خدمات پس از فروش

همراه با آموزش رایگان و دفترچه راهنما

 

 

 

 

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button