نشانه پارچ یا ظرف آب در گنج یابی

نشانه پارچ یا ظرف آب در گنج یابی

نشانه پارچ یا ظرف آب در گنج یابی از نظر کارشناسان دارای نظریه های محکم میباشد. البته این نظرات با توجه به محیطی که نماد در آن قرار دارد.

نشانه پارچ یا ظرف آب در گنج یابی

نشانه پارچ یا ظرف آب در گنج یابی

نظریه اول:

از پارچ یا ظرف آب برای حمل آب استفاده میشود و اگر شما این را با دید دفینه یابی نگاه کنید باید دقت کنید که آیا پارچ پر از آب باشد. سپس با توجه با ظاهر آن تخمین بزنید که آب از کدام سمت بیرون میریزد. سپس در همان جهت به کاوش بپردازید.

نظریه دوم:

ممکن است شما نماد پارچ یا ظرف آب در گنج یابی را در کنار آب مانند رودخانه، تالاب بر روی یک تخته سنگ پیدا کنید. در این صورت شما باید در اطراف نماد در فاصله کم و یا حاشیه آب را جستجو کنید. در این حالت معمولا حجم و ارزش دفینه کم میباشد.

نظریه سوم:

ممکن است شما با این نماد مواجه شوید که در دوحالت قبلی نباشد، در این صورت نشان دهنده وجود چاه آب در نزدیکی نماد است. حتی ممکن است نشانه وجود تالاب در اطراف نماد باشد.

نظریه چهارم:

اگر بر روی نماد پارچ یا ظرف آب نقش و نگار باشد. باید به این نفش و نگار ها توجه کنید زیرا ممکن است مسیر و نقشه راه شما باشد. باید به درستی تفسیر شود تا بتوان ادامه راه را پیدا کرد.

نظریه پنجم:

اگر پارچ درش بسته باشد نشانه وجود یک چاه دربسته در اطراف نماد میباشد ولی اگر نماد پارچ درش باز باشد نشانه وجود چاه درباز در اطراف نماد باشد.

نظریه ششم:

اگر نماد شما به خوبی حکاکی نشده باشد و مثلا قسمت شکم پارچ برآمده و بیرون زده باشد نشانه وجود یک تومولوس است. شما باید در اطراف نماد به خوبی جستجو کنید. برای جستجو شما باید به نماد پارچ دقت کنید و اگر نوک داشت که محل ریختن آب بود، در همان جهت ادامه دهید و به دنبال تومولوس باشید.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button