نماد حلزون در گنج یابی

نماد حلزون در گنج یابی

نماد حلزون در گنج یابی بیشتر درمکان های قدیمی و اراضی دیده میشود. معمولا در نزدیکی این نماد شما باید به دنبال یک ورودی باشید. نماد حلزون در دفینه یابی از دوران باستان رایج بوده است و معمولا در قصر های قدیمی استفاده میشده است. این نشانه بیشتر بر روی بناهای زیر زمینی و گاها بر روی زمین به صورت دخمه ای مارپیچ استفاده میشده است، با این نماد گنجینه ای خود را پنهان میکردند.

نماد حلزون در گنج یابی در دوره ساسانیان یکی از نماد های مهم محسوب میشده است. برای پنهان نمودن سکه ها و اموال با ارزش خود از این نماد برای نشانه گذاری استفاده میکردند. گاها در برخی موارد دیده شده است که برای قبر ها هم از این نماد استفاده کرده اند. کارشناسان علم دفینه و باستان شناسان با بررسی این نماد به تفسیر آن پرداخته که در ادامه ما نیز به بررسی آن میپردازیم.

نماد حلزون در گنج یابی

 

تفسیر نماد حلزون در گنج یابی

پس از دیدن این نماد شما ابتدا باید دقت کنید که حلزون به کدام سمت در حرکت است.سپس ابتدا تا انتهای نماد را اندازه گیری کنید و سپس در جهت حرکت نماد برای هر یک سانتی متر یک قدم بردارید.

شما باید تعداد دور های لاک حلزون را اندازه  بگیرید و به تعداد هر دور یک قدم در خلاف جهت خورشید قدم بردارید و سپس با رسیدن به نقطه مورد نظر اقدام به کاوش کنید.

در زمان کاوش سعی کنید از یک فلزیاب خوب پالسی استفاده نمایید. تا بتوانید نقطه مورد نظر را پیدا کنید.

مهمترین نکته که باید به آن توجه کنید مسئله تله میباشد. نماد حلزون دارای تله های بسیار خطرناک است. اگر در زمان کاوش دقت و احتیاط لازم را نکنید ممکن به قیمت جان شما تمام شود. تله نماد حلزون از هر دو نوع فیزیکی و شیمیایی میباشد.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button