نماد حلقه در گنج یابی

نماد حلقه در گنج یابی

نماد حلقه در گنج یابی یکی از نماد هایی است که اگر در گنج یابی با آن برخورد کردید باید از آن فرار کنید. زیرا این نماد نشانه گنج یا دفینه نیست. نماد حلقه به معنای تله است و اصلا گنجی در کار نیست. سعی کنید در آن منطقه کار نکنید اگر هم مجبور به فعالیت در اطراف این نماد هستید باید با احتیاط کار کنید.

در مورد تفسیر نماد حلقه باستان شناسان و کارشناسان بر روی چندین نظر اتفاق نظر دارند که در ادامه به بررسی آن میپردازیم.

نماد حلقه در گنج یابی

تفسیر نماد حلقه

اگر شما نماد حلقه ها یعنی چند حلقه را در روی دیوار یا بر روی یک سنگ دیدید، قطعا مطمئن باشید شما در آن مکان چندید تله دارید. حتی ممکن است شما تک حلقه ببینید در این صورت باز هم تله وجود دارد. گاهی ممکن است شما تله را خنثی کنید و با امید به اینکه تمام شد به مسیر ادامه دهید. اما این ظور نیست در مواقعی دیده شده با خنثی شدن یک تله تله بعدی فعال میشود.

گاهی هم دیده شده نماد حلقه در گنج یابی نشانه تله نیست و فقط نشانه وجود یک چاه آب است.

حلقه های به هم پیوسته هم میتواند نشانه خطر باشد. شما باید تا فاصله یک کیلومتری اطراف نماد را با احتیاط جستجو کنید. حلقه های به هم پیوسته نشان دهنده تعداد اتاق ها نیز باشد که به یکدیگرراه دارند.

گاهی ممکن است شما حلقه های تو در تو مواجه شوید که باز هم نشان دهنده تله است و باید با احتیاط کامل به کار ادامه دهید.

البته نماد حلقه ای تو در تو گاهی نشان پادشاهی و منطقه تحت پوشش پادشاهی است. و نشان دهنده این است که گنجینه مربوط به یک مقام بلند پایه میباشد.

نکته مهم در مورد نماد حلقه در زمان برخورد با آن باید توجه کنید که قطعا شما با تله روبرو میشوید آن هم تله بسیار خطرناک و شاید چندین مرحله ایی.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button