نماد خروس در گنج یابی

نماد خروس در گنج یابی

نماد خروس در گنج یابی یکی از علائم کمیاب و نادر میباشد که در زمان کاوش با آن برخورد میکنید. با این حال ما امروز به بررسی این نماد از دیدگاه کارشناسان میپردازیم. معمولا این نماد نشانه مردانگی بکار رفته است و اگر در جایی دیده شد نشانه مقبره یک مرد است. معمولا از این نماد در گذشته برای باروری و فراوانی و خوشبختی استفاده میشده است.

نماد خروس در گنج یابی

تفسیر نماد خروس در گنج یابی

  • اگر در جایی نماد خروس وجود داشت ممکن است در آن مکان یک دفینه وجود داشته باشد.
  • اگر به همراه نماد خروس نماد مرغ نیز بود. این بدان معناست که در آنجا یک گور دسته جمعی یا یک گور خانوادگی وجود دارد.
  • نماد خروس معمولا به عنوان اولین نماد است و گاهی اشاره به نماد دیگری میکند. باید به خوبی تفسیر شود. معمولا پیدا کردن گنجینه نماد خروس بسیار سخت است و شما حتما احتیاج به یک دستگاه فلزیاب دارید. تا بتوانید به راحتی به گنجینه پی ببرید.
  • عمق مقبره در نماد خروس بالا میباشد.

علامت گنج خروس در گنجیابی به چه معناست؟

درباستان نیز افراد مذهبی و روحانی و یا فردی که مردم قبولش داشتند و نوعی ایمان بهش داشتند وجود داشت و پس از مرگ این افراد که بسیار از درجات بالا بودند و مقبره ای مذهبی طراحی میشد و در نزدیکی مقبره یک مکانی برای انداختن نذورات وجود داشت که این نذورات هر چند مدت جمع میشدند و به اتاقک اصلی که کنار قبر و از داخل قبر به آنجا راه داشت منتقل میشد و برخی از مردم نیز نذورات خود را بطور پراکنده در کناره های مقبره و… به خاک می سپردند مثل یک انگشتر و یاچند سکه و …

دوستان نمادهایی که برای جایگاههای عبادتگاهی نذرگاهی ایجاد میشد مثل پله ها، نماد خروس ، تک درخت ،برخی از جوغنها، نماد صندلی و غیره ، حتی چند قبر متفاوت نیز در برخی از این مکانها وجود داشت که هرکدام برای یک فرد متفاوت بود و مردم براساس اعتقادشون به هر کدام ازآنها نذورات خود را تقدیم میکردند حتی دربرخی از مکانها دیده شده حاکمان محلی نیز در جایگاهی دفن شدند و سپس بعدها همان جایگاه به یک عبادتگاه تبدیل شده است.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button