نماد دست در گنج یابی

نماد دست در گنج یابی

نماد دست در گنج یابی : نشانه دست در گنج یابی جزء نشانه قطعی دفینه میباشد . البته تفسیر این نماد ساده نیست . زیرا نماد هایی که در حالت عادی جفت هستند باید در زمان تفسیر به هر دو حالت توجه کرد . در گذشته نماد دست به معنای سوگند و پیوند بوده است که نشان دهنده خزانه یک گروه یا جامعه یا یک روستا است . دفینه در نماد دست عمق بالایی دارد و دارای تبه میباشد باید بسیار مراقبت کرد.

 

نماد دست در گنج یابی

تفسیر نماد دست در گنج یابی و دفینه یابی :

در تفسیر این نماد باید به انگشتان توجه کنید اگر یک انگشت متفاوت از سایر انگشتان وجود داشت باید به آن توجه کنید . مثلا اگر یکی از انگشتان بزرگ یا کوچک بود یا اگر یکی از انگشتان برجسته بود باید به آن انگشت اشاره کرد .

اگر هر دو دست یکسان باشند باید ۶۰ تا ۸۰ متر به عقب برگردید در آنجا اگر با نماد صلیب برخورد کردید شما با یک مزار روبرو هستید . ولی اگر صلیب وجود نداشت شما با یک گوردخمه مواجه هستید.

اگر در داخل دست یک نماد صلیب وجود داشت باید به دنبال تخته سنگ در فاصله ذکر شده باشید . دفینه در زیر سنگ قرار دارد. همچنین ممکن است دفینه در زیر سنگی باشد که نماد روی آن هک شده است باشد .

دست راست و دست چپ

اگر فقط شما با نماد دست راست مواجه شدید و فقط انگشت اشاره وجود داشت باید به مسیر در جهتی که انگشت اشاره میکند ادامه دهید در فاصله بین ۶۰ تا ۸۰ متری باید به دنبال دفینه باشید . اگر دست راست بود و همه انگشتان بودند باید در ادامه مسیر در فاصله ۲۰ تا ۲۵ متری را جستجو کنید .

اما اگر دست چپ بود و فقط انگشت اشاره روی نماد بود در ادامهه مسیر و در فاصله ۳۰ تا ۵۰ متری دنبال محل دفینه باشید . اگر تمامی انگشتان بودند باید در ادامه مسیر و در فاصله ۱۵ تا ۲۰ متری به دنبال محل دفینه باشید .

اگر در نماد دست انگشت شصت نبود باید زیر سنگ نماد را جستجو کنید و در این حالت دست راست یا چپ فرقی ندارد.

جوغن و نشانه دست

گاهی ممکن است در جلوی نماد دست تعدادی جوغن باشند که در این صورت باید در نقطه مقابل نماد و در فاصله ۲۰ تا ۲۵ متری به دنبال محل دفینه باشید .

همانطور که در بالا اشاره کردیم نماد دست در گنج یابی یکی از سخترین نماد ها میباشد . در این نماد تله وجود دارد . اگر با این نماد مواجه شدید حتما با کارشناسان این امر مشورت کنید . دفینه یابی در نماد دست بدون دستگاه بسیار مشکل و تقریبا امکان پذیر نیست . برای دریافت مشاوره در مورد خرید دستگاه فلزیاب با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ تماس بگیرید و یا از کاتالوگ محصولات ما دیدن فرمایید.

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button