نماد رخ در گنج یابی و دفینه یابی

نماد رخ در گنج یابی و دفینه یابی

نماد رخ در گنج یابی و دفینه یابی : نماد رخ انسان یا تصویر صورت انسان یکی از نماد های است که معمولا به ندرت دیده میشود. این نماد به صورت کلی نشان دهنده قبر و یک مقبره است. این نشان معمولا همراه با یک نماد دیگر پدیدار میشود.

نماد رخ یکی از نماد های مهم در گنج یابی و  دفینه یابی است . نماد رخ یا صورت انسان معمولا به چند صورت دیده میشود. گاهی ممکن است این نماد ها در ابعاد بسیار بزرگ و در بالای کوه ها  و در ارتفاع ایجاد میشوند. ممکن است از تصویر انسان به عنوان نماد خزانه استفاده شود. گاهی نماد رخ برای نشان دادن ورودی یک مکان مهم یا معبد بکار میرفته است.

نماد رخ در گنج یابی و دفینه یابی

مفهوم نماد رخ در گنج یابی و دفینه یابی

اگر نماد رخ انسان به صورت برجسته حک شده باشد، در این حالت مفهوم این نماد اشاره به یک مقبره است که معمولا در فاصله ۱۰۰ متری از نماد قرار دارد. اگر نماد دارای چشم بود در امتداد نگاه او به دنبال مقبره باشید.

اگر نماد رخ شما یک مرد بود باید به دستان نماد و اشاره به جهت خاص دقت کنید. اگر نماد شما رخ یک زن بود باید به چشمان نماد توجه کنید.

اگر با نماد انسان به صورت نقاشی مواجه شدید با روی خطوط نقاشی تمرکز کنید. زیرا خطوط راه را به شما نشان میدهند. در برخی مواقع نماد رخ در داخل یک غار دیده شده که مفهوم آن وجود یک اتاق دفن در داخل غار است. برای پیدا کردن مقبره و اتاق مخفی باید به چشمان نماد دقت کنید تا بتوانید محل قبر را پیدا کنید.

گاهی اوقات شما باید به دنبال نماد دوم باشید تا بتوانید به هدف خود برسید. اگر نماد دارای یک چشم باشد و نماد دومی که پیدا کردید یک کاسه باشد، شما باید به دنبال یک دره در اطراف نماد باشید. معمولا در آن سمت دره یک تپه یا تل وجود دارد گه دفینه در آن قرار دارد.

ولی اگر نگاه صورت به سمت آثار دوم باشد و آثار دوم به صورت بت حیوانی باشد باید مسیر چشمان حیوان را دنبال کرده و در آن سوی دره یا در روبروی آن دنبال دهانه غار بگردید که دفینه درون آن غار مدفون است. البته بستگی به بت حیوانی دارد که از چه حیوانی استفاده شده و هر حیوان نماد تله یا طلسم خاص خود است.

 

نکته مهم : در مورد آثار و نشانه های گنج باید قبل از هر اقدامی از نطرات کارشناسان امر مطلع شوید. زیرا برخی از نماد ها دارای تله میباشد و ممکن است تلفات جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button