نماد مرغ و جوجه در گنج یابی

نماد مرغ و جوجه در گنج یابی

نماد مرغ و جوجه در گنج یابی از نماد های قطعی دفینه میباشد. بر طبق اعتقادات کارشناسان گنج در نماد مرغ و جوجه سکه و جواهرات میباشد. برای تفسیر نماد مرغ باید به تعداد جوجه ها و نگاهشان نیز دقت کرد. در ادامه به بررسی این نشانه میپردازیم.

معنی و مفهوم نشان مرغ تکی گنج یابی

اگر یک مرغ منفرد روی سنگ تراشیده شود در جهت حرکت مرغ ۶ متر به سمت جلو حرکت کنید. معمولا با یک سر بار و گنج کوچک مواجه میشوید. بسیاری از افراد بی تجربه فکر میکنند که گنج را یافته و دیگر کار را ادامه نمیدهند. اما اگر کمی بیشتر زمین را حفر کنند احتمالا به سرداب ختم میشود. در این حالت شما به هدف اصلی رسیده اید. نماد مرغ و جوجه در گنج یابی یکی از سخترین نماد ها در رسیدن به هدف میباشد. معمولا بدون استفاده از دستگاه فلزیاب این کار تقریبا غیر ممکن است.

نماد مرغ و جوجه در گنج یابی

تفسیر نماد مرغ و جوجه در گنج یابی

اگر مرغ  با ۴ جوجه وجود دارد یکی از جوجه ها قطعاً در مقابل مرغ قرار دارد این به ما میگوید که باید در مسیر نگاه جوجه ادامه دهیم .

در میان نشانه های مرغ، مرغ با ۹ جوجه، مرغ با ۷ جوجه و مرغ با ۵ جوجه قابل مشاهده ترین گونه ها هستند همه آنها یک جوجه در پشت مرغ دارند جوجه در پشت معمولاً رو به طرف مقابل است.

نماد مرغ بیشتر در کجا یافت میشود؟

نماد مرغ یکی از نشانه هایی است که اغلب در آناتولی دیده میشود در نتیجه تحقیقات انجام شده توسط باستان شناسان متخصص ارمنیانی که تبعید شده بودند گنجینه هایی مانند طلا و نقره را که از جمله اقلام جواهرات هستند با خود نیاوردند بعداً  آنها دوباره به همان مکان برمیگردند و گنج خود را استفاده کنند.

 

خدمات پس از فروش شرکت فلزیاب غرب :

بعد از اطمینان از اصالت و سالم بودن دستگاه حتما این به این نکته توجه کنید که شرکتی که دستگاه را از آن خرید می کنید دارای خدمات پس از فروش باشد تا در صورتی که بعد از خرید احتیاج به قطعه و یا آموزش داشتید بتوانید با شرکت مورد نظر تماس بگیرید و یا حتی بتوانید دستگاه خود را ارتقا دهید .

شماره تلفن جهت مشاوره رایگان خرید و فروش فلزیاب 

۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰  – ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸

همچنین لینک های زیر را ملاحظه نمایید:

خرید فلزیاب ، خرید گنج یاب ، تعمیر فلزیاب  ،

خرید و فروش فلزیاب تصویری ، خرید و فروش فلزیاب 

همچنین از طریق راه های زیر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کارشناس خرید و فروش فلزیاب تلگرام

 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button