فلزیاب نقطه زن bounty hunter

فلزیاب نقطه زن bounty hunter

یکی از فلزیاب های امریکایی با نام فلزیاب نقطه زن bounty hunter که البته با  نام تجاری gold digger به بازار عرضه شده است. این فلزیاب یک از نوع نقطه زن VLF میباشد. البته محصولات شرکت فلزیاب بانتی هانتر در بازار کشور ما بسیار محدود و کم یاب هستند.

جنس بدنه این فلزیاب از آلومینویم میباشد، البته در ساخت و طراحی این فلزیاب از فولاد، آهن و برنج نیز استفاده است. فلزیاب نقطه زن bounty hunter به علت بکار بردن  آلومینیوم در بدنه آن دارای وزن سبک میباشد. همین امر کار کردن با این فلزیاب را دلنشین میکند.

تفکیک در فلزیاب نقطه زن bounty hunter

با استفاده از این فلزیاب نقطه زن bounty hunter شما میتانید به جستجو هر هدفی بپردازید از طلا گرفته تا آهن. البته تفکیک در این فلزیاب به صورت آهنی و غیر آهنی میباشد. شما در حالت همه فلزات میتوانید به جستجو همه فلزات بپردازید و در حالت غیر آهنی، آهن و زباله ها حذف و فقط فلزات با ارزش جستجو میشوند.

فلزیاب نقطه زن bounty hunter

عمق کار فلزیاب نقطه زن bounty hunter

با توجه به سیستم کار این فلزیاب که از نوع VLF است. نهایت عمق کاوش این فلزیاب ۱ متر و ۲۰ سانتی متر میباشد. شما با این فلزیاب میتوانید یک سکه را تا عمق ۱۵ سانتی متر تشخیص دهید. این فلزیاب دارای ۳ مد جستجو میباشد که شامل: حیاط، ساحل، پارک میباشد.

مشخصات فلزیاب نقطه زن bounty hunter

کشور سازنده: امریکا

سیستم کاری: VLF

وزن دستگاه: ۱٫۹ کیلوگرم

نوع کارکرد: آسان و مناسب افراد مبتدی

طول فلزیاب: ۱۱۵ سانتی متر

نوع دیسک: ضد آب و گرد

اندازه دیسک: ۱۷ ساتنی متر

منبع تغذیه: دو باتری ۹ ولت از نوع آلکالاین

فرکانس کاری: ۶٫۶ کیلوهرتز

نوع بالانس: اتومات

قابلیت حذف ذرات

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button