نماد خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش در گنج یابی

نماد خرگوش در گنج یابی : یکی از نماد های بسیار کمیاب و نادر در گنج یابی و دفینه یابی در ایران نشانه و نماد خرگوش میباشد . این نماد معمولا کوچک میباشد. در تفسیر این نماد معمولا باید به گوش ها و حالت خرگوش دقت کرد. عمق دفینه در نماد خرگوش زیاد نیست و احتیاج به کاوش عمیق نیست .

تفسیر نماد خرگوش در گنج یابی

اگر نماد خرگوش که شما با آن برخورد کردید به صورت نشسته باشد باید در مسیر روبروی نماد به دنبال یک سنگ باشید که زیر آنیک راه مخفی وجود دارد که میتوانید با استفاده از ان به دفینه برسید . گاهی هم دیده شده که با یک درپوش محواجه میشوید که با برداشتن درپوش با یک قبر مواجه خواهید شد.

نماد خرگوش در گنج یابی

 

گوش خرگوش

اگر در نماد دو گوش به طرف جلو بود باید در امتداد دو گوش به دنبال ورودی یا پلمپ و یا یک سنگ غیر متعارف باشید. اگر یکی از گوش ها به سمت عقب و دیگری به سمت جلو باشد در این صورت این نماد به دو طرف اشاره میکند که در این حالت کمی گمراه کننده میباشد و باید دقت بسیار کنید.

اگر هر دو گوش به سمت عقب باشد در این حالت نماد در حال اشاره به ورودی در سمت عقب دارد . ممکن است شما گاعی روی نماد خطوط ببینید که این خطوط نشان دهنده نقشه و مسیر میباشد .

نکته مهم : در کنار نماد خرگوش در گنج یابی یک جوغن دیدید . در این حالت این نشانه وجود یک قبر یا مزار در نزدیکی نماد است . معمولا این قبر مربوط به یک زن میباشد و فاصله آن از نماد نیز بیشتر از ۳ متر نیست .

تمامی مواردی که در بالا اشاره شد مربوط به حالتی است که نماد روی سنگ تراشیده شده باشد و یا با سنگ ساخته شده باشد . گاهی ممکن است این نماد ساروج یا ملات ساخته شده باشد که در این حالت ورودی خود نماد است .

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button