نماد زین در گنج یابی

نماد زین در گنج یابی

نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی : یکی از نماد های کم در دفینه یابی میباشد . این نماد که به صورت سنگ تراشیده شده است معمولا به اندازه خود زین واقعی است و کوچکتر نیست. در تفسیر این نماد معمولا نظرات مختلفی وجود دارد. ما در ادامه به بررسی معتبرترین نظریه کارشناسان در مورد نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی میپردازیم .

نماد زین در گنج یابی

بررسی نماد زین در گنج یابی و دفینه یابی

یکی از نظراتی که در تفسیر این نماد وجود دارد به شما میگوید روی این نماد سوار شوید . مانند اینکه روی زین اسب نشسته اید به روبرو نگاه کنید . باید روبروی شما یک تخته سنگ بزرگ باشد . بالای سنگ بروید به جستجو بپردازید احتمالا با یک درپوش مواجه میشوید درپوش را بشکنید . احتمالا دفینه در زیر ان قرار دارد.

اگر شما بر روی زین نشستید و در روبروی شما سنگلاخی بود . باید با استفاده از یک فلزیاب در آن منطقه به دنبال دفینه باشید . برای انتخاب فلزیاب مناسب و یا مشاوره خرید میتوانید با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ تماس بگیرید .

ممکن است وقتی شما روی یک تخته سنگ بنشینید و نه یک سنگ بزرگ ببینید و نه یک محیط سنگلاخی . در این صورت شما باید معمولا باید در فاصله ۳ تا ۱۲ متری روبروی نماد زین را به دنبال یک سنگ غیر عادی و یا تپه خاکی کوچک باشید . باید زیر سنگ و یا تپه را مورد کاوش قرار دهید .

یکی دیگر نظرات هم که به بررسی آن میپردازیم اشاره به نشان اسب حکاکی شده دارد. اگر شما بر روی زین نشستید و پشت سر خود را نگاه کردید . باید یک نماد اسب حکاکی ببینید . در این صورت باید زیر پای اسب را کاوش کنید . ممکن است دفینه در آن محل باشد.

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button