نماد شتر در گنج یابی

نماد شتر در گنج یابی

نماد شتر در گنج یابی : نماد شتر یکی از نماد های تقریبا نادر در گنج یابی است . این نماد معمولا به صورت ساخته شده با صخره ها  و یا به صورت نقش برجسته وجود دارد . در تفسیر نماد شتر باید به موارد زیادی توجه کرد . از جمله شتر در چه حالتی است و یا اینکه با ردارد یا خیر و یا شتر بچه دارد یا خیر . اما نکته مهم که باید به آن توجه کنید این است که نماد شتر قطعا دفینه دارد .

 

نماد شتر در گنج یابی

تفسیر نماد شتر در گنج یابی

شتر در حالت ایستاده :

اگر در این نماد حالت قرار گرفتن شتر به صورت ایستاده باشد معمولا دفینه در همان مکان دفن شده است . در این حالت باید به پای ضخیم و بزرگ یا کمی متفاوت شتر توجه کنید .

شتر در حالت نشسته :

معمولا  اگر شتر در این حالت باشد دفینه در یک غار یا در یک صخره است . اگر در نزدیکی نماد مرداب یا چشمه باشد باید نگاهی به مرداب یا چشمه نیز بیندازید .

شتر در حالت حرکت :

در این حالت دفینه در محلی که شتر قراردارد وجود ندارد و کمی دورتر است.  باید به دنبال نشانه دوم باشید. تا بتوانید به هدف برسید .

شتر کوچک و شتر بزرگ :

اگر یک شتر کوچک پشت شتر بزرگ قرار داشت معمولا در آن محل سنگ بستر وجود دارد . شما برای رسیدن به هدف باید به زیر سنگ بستر را جستجو کنید .

کوهان شتر :

اگر شتر کوهان داشت نماد تومولوس است . البته تومولوس کوچک !! اگر شتر دارای دو کوهان باشد قطعا با تومولوس مواجه هستید و باید در تومولوس ها و بر اساس تفسیر آنها به جستجو بپردازید

بار روی شتر :

اگر روی شتر بار وجود داشته باشد دفینه معمولا  در همان جا وجود دارد باید در فاصله ۵۰ تا ۷۰ قدمی اطراف محل نماد را جستجو کنید . باید به دنبال چشمه ، کاروانسرا و با امثال این موارد باشید .

سر شتر :

اگر در نماد سر شتر به طرف بالا بود باید در امتداد نگاه شتر را جستجو کنید . اگر یر شتر به طرف پایین بود همان جا را جستجو کنید .

قافله شتر :

اگر نمادی که مشاهده کردید دارای چند شتر بود و آخرین شتر نشسته بود باید به آخرین شتر توجه کنید اگه نشسته بود همان جا را جستجو کنید .

نماد شتر در غار :

اگر در یک غار نماد شتر را پیدا کردید قطعا هدف در داخل غار است و باید غار با به خوبی جستجو کنید.

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button