نماد مار در گنج یابی و دفینه یابی

نماد مار در گنج یابی و دفینه یابی

نماد مار در گنج یابی و دفینه یابی : در مورد این نماد باید توجه کنید که این نماد نشانه سنگ مزار نباشد . زیرا در گذشته برای برخی افراد از این نماد به عنوان سنگ مزار استفاده میکردند . در مورد نماد مار باید به نوع قرارگرفتن مار ، جهت حرکت ، تعداد ، جهت نگاه و طول مار دفت کنید تا بتوانید تفسیر درستی از این نماد داشته باشید . همچنین به این نکته توجه کنید که نماد مار به عنوان نشانه صد در صدی نیست و این نماد دارای گستردگی زیادی است و به راحتی نمیتوان آن را تفسیر کرد .

تفسیر رمزگشایی کردن مار کنده کاری شده خیلی سخت می باشد، ولی خطرش کم می باشد. برجسته ها خطر بیشتری دارند گازهای سمی و یا مواد شیمیایی و امثال این، ممکن است برای حفاظت از دفینه  باشند. مار برجسته نشانه غار نمی باشد.

نماد مار در گنج یابی و دفینه یابی

 

 تفسیر حالت های مختلف نشانه مار گنج یابی :

مار چنبره زده :

در این حالت اگر سر مار بیرون باشد جهت پیچش بدن مار مهم است . تعداد دور های بدن مار نشان دهنده عمق هدف میباشد . معمولا دفینه در زیر همان سنگ قراردارد .

مار چنبره زده ای که سرش در داخل می باشد :

در این حالت شما باید به جهت دم توجه کنید زیرا اشاره به مکان خاصی دارد در طرف جنوب تخته سنگ و در ۳ متری آن می باشد. یک تفسیر دیگر هم وجود دارد که باید به جهت سر هم توجه شود . در غیر این صورت ممکن است هدف در کنارش باشد.

دو مار به هم حلقه زده در حال بوسیدن :

اگر چین نمادی را مشاهده کردید قطعا باید به دنبال نمادی دیگر شبیه صلیب باشید . زیرا در تفسیر این نماد آمده است که دفینه با حالت خاصی پنهان شده و به راحتی در دسترس نیست . شما باید از روی نشانه دوم به دنبال دفینه باشید . دفینه در این حالت بزرگ میباشد.

مار پیچیده شده به ستون :

این حالت از نماد هم بسیار نادر است و دارای پیچیدگی برای پیدا کردن دفینه میباشد . باید جهت دم مار را در فاصله حدود ۲۰ الی ۳۰ متر به دفت مورد بررسی فرار دهید .

مار دولا شده روی تخت سنگ :

در این حالت معمولا مار روی تخت سنگ دولا شده و به جلو نگاه میکند . در تفسیر این نماد آمده است یا در زیر سنگ و یا در جهت نگاه مار ممکن است دفینه قرار داشته باشد .

مار با دهان باز :

در این حالت با در پشت نماد به دنبال دفینه باشید و یا ممکن است با یک سوراخ مواجه شوید . اگر در این حالت زبان مار بیرون بود و مار با هکاکی برجسته بود و بر روی بدن مار پولک هکاکی شده بود .باید بسیار مراقب باشید زیرا قطعا شما با تله مواجه هستید . حتی ممکن است بر روی دفینه سم پاشیده شده باشد . حتما با حود دستکش مخصوص همراه داشته باشید معمولا دفیته در همان سنگی که این نماد با این حالت قرار دارد وجود دارد .

نکته مهم : مار برجسته ایی که دهانش باز باشد، به ما دو جهت می دهد. یکی با منطق V، بین قسمت عمیق دهان و قسمت انتهایی آن به صورت عمودی اندازه گیری شده، و اگر به ازای هر سانتی متر آن یک قدم حرکت کنید، سربار کوچکی خواهید دید. حالا، طول  گردن مار اندازه گرفته شده، نتیجه به دست آمده را، هر ۱ سانتی متر را یک قدم در نظر گرفته، در پشت یک نشانه می باشد

چشم مار :

اگر در نماد شما چشم مار بسته باشد و یا کور باشد . باید در جهت چشم مار به دنبال هدف بروید .

زبان مار :

نماد مار در گنج یابی و دفینه یابی : اگر در نماد مار ، زبان مار به صورت شاخه ایی باشد شما باید غار بسته شده مواجه هستید . اگر زبان مار از دهانش بیرون بود معمولا برای هر سانتی متر از طول زبان شما باید مسافتی در حدود ۳۰ تا ۳۵ متر را محاسبه کنید . مثلا برای ۳ سانتی متر باید در فاصله حدود ۱۰۰ متری در جهت زبان دنبال هدف باشید .

حفره پشت مار :

قبل از هر چیزی طول مار را به خوبی اندازه گرفته، اگر در پشت مار نشانه حفره کوچک و یا یک صلیب، حکاکی بت بصورت کنده کاری شده و یا برجسته باشد، که این نشانه مشخص دفینه می باشد، هر سانتی متر را در ۷۲ الی ۷۸ ضرب کرده، )میانگین( یعنی هر سانتی متر یک قدم، و در جهت نگاهش، حرکت کنید، یا با تل سنگی و یا تل خاکی برخورد خواهید کرد که زیر آنها را کاوش کنید. اگر در کنار دره باشد، در نقطه ایی که دره پیچ خورده می تواند در زیر تخته سنگ و یا گروهی از تخته سنگ باشد، و یا در منطقه ایی که درختی عظیم و بزرگ وجود دارد باشد.

سر رو به بالا :

اگر مار پیچ خورده و سرش رو به بالا باشد، در جهت سرش، باید در فاصله ی ۲۰۰ متری اطراف کاوش انجام شود، باید به دنبال چشمه آب و امثال آن بود.

مار آبی :

اگر مار آبی کنار آب و یا درون آب بر روی تخته سنگ رسم شده باشد، به این معنا می باشد که درون آب نیز ممکن است دفینه  دیگری وجود داشته باشد .

 

نکته مهم : در مورد آثار و نشانه های گنج باید قبل از هر اقدامی از نطرات کارشناسان امر مطلع شوید. زیرا برخی از نماد ها دارای تله میباشد و ممکن است تلفات جبران ناپذیری برای شما داشته باشد.

 

مشتریان گرامی شرکت فلزیاب غرب میتوانید جهت دریافت اطلاعات و مشاوره رایگان در مورد خرید و فروش فلزیاب، طلایاب و گنج یاب و یا تعمیر و ارتقا دستگاه فلزیاب خود با شماره ۰۹۳۰۳۵۸۰۰۸۰ و ۰۹۳۸۳۰۰۸۵۳۸ تماس حاصل نمایید. تا از نظرات کارشناسان ما بهره مند شوید.

شرکت فلزیاب غرب معتبرترین مرکز خرید و فروش فلزیاب.

خرید فلزیاب 

فروش فلزیاب 

 

اینستاگرام فلزیاب غرب

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button